شرکت خدمات مدیریت شرکت ابریشم جاده پکن ، LTD

خانه
محصولات
دربارهی ما
کارخانه تور
کنترل کیفیت
تماس با ما
درخواست نقل قول
خانه

Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD

چت IM آنلاین در حال حاضر

Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD

1 2 3
Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD

شرکت اطلاعات:

نوع کسب و کار : سازنده
توزیع کننده / عمده
عامل
وارد کننده
صفحه اصلی بازار : آمریکای شمالی
آمریکای جنوبی
اروپای غربی
اروپای شرقی
در سراسر جهان
تعداد کارمندان : 400~500
سال تاسیس : 2009
صادرات کامپیوتر : 70% - 80%

محصولات بازاریابی اصلی جاده ابریشم پکن شامل ورق های آلیاژ آلومینیوم ، لوله های آلومینیومی ، میله های آلومینیومی ، پروفیل های آلومینیومی ، فرورفتگی های آلومینیومی و فرورفتگی های رایگان آلومینیوم است.

کلیه محصولات آلیاژ آلومینیوم فروخته شده توسط جاده ابریشم پکن از کارخانه سازگار با محیط زیست ما تولید شده است که دارای گواهینامه سیستم مدیریت کیفیت ISO 9001 شده است.محصولات تولید شده در اینجا مطابق با استانداردهای بین المللی است و در صنعت هوافضا ، ساخت تجهیزات حمل و نقل زمینی ، کشتی سازی ، صنعت برق ، مصرف الکترونیک ، ساخت زیرساخت ها و صنعت معدن کاربرد گسترده ای دارد.
جاده ابریشم پکن بر بازاریابی دقیق تمرکز دارد و تقاضای بازار را کشف می کند.ما فعالانه بازار را از طریق کانال های مختلف گسترش می دهیم.

اخیراً محصولات ما با موفقیت در بازارهای آمریکای جنوبی ، آمریکای مرکزی و آفریقای جنوبی نفوذ کرده اند.امیدواریم که در این بازارهای نوظهور ، مطالبات گسترده را نیز گسترش دهیم.

جاده ابریشم پکن بر نیازهای مشتریان تمرکز دارد و همیشه رضایت مشتری را در اولویت خود قرار می دهد.ما توجه زیادی به فرآیندهای تولید و حمل و نقل آنلاین محصولات خود داریم.ما می توانیم با کمک یک سیستم جامع خدمات حمل و نقل ، کیفیت محصولات خود را تضمین کرده و به موقع آنها را به مشتریان تحویل دهیم.ما امیدواریم که بهترین خدمات ما شما را راضی کرده و به شریک طولانی مدت شما تبدیل شود.

 

اطلاعات تماس
Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD
ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)